Reference

Níže můžete přidávat hodnocení mých služeb a jak jste s nimi spokojeni.

 

6 Comments

 1. Jaruška 30. 10. 2021 at 19:01

  Ahoj Pajo a všem ,
  Jmenuji se Jarča a rada bych doporučila Paji služby všem . Já jsem důkazem, toho, že to funguje. Než jsem Paju poznala, byla jsem dost psychicky a duševně rozbita z jednoho předchozího vztahu + do toho práce, kde to nebylo úplně ideální. Pája mi přišla do cesty v tu pravou chvíli. Společně jsme spolu začaly pracovat na mé duši a psychice pomoci metody EFT, což znamená “oťukávání bodů” toho z čeho máš strach a co tě brzdí jít dál. Postupně jsem se dostala tam, kde jsem teď. Najednou si víc věřím , naučila jsem se říkat NE , naučila jsem se přijímat taková jaká jsem a i pomoc druhých . Dále dokážu eliminovat lidi ze svého života, díky své intuici, která je silnější víc než dříve, dokážu poznat kdo má jakou energii (pozitivní / negativní )

  Takže všem doporučuji Páju a její služby .

  Pája je anděl , má čistou duši a je velmi chápající, vnímavá, energická, vždy je upřímná, je krásná venku i uvnitř má velmi mnoho předností, které každý hned uvidí .

  V mém životě už má hodně pevné místo, a beru ji jako mé druhé já moji půlku těla . Vždy tu jsme jedna pro druhou a to je pravé přátelství 😇❤️.

 2. Kája Tichá 26. 9. 2022 at 8:54

  Pavlu mi seslal sám bůh. Díky Vám Pavli jsem zvládla maturitu z angličtiny. Jestli můžu někomu poradit, napište této skvělé osobě, protože vás naučí nejvíc. Měla jsem vždy z anglického jazyka strach a Pavla mi ukázala, že se vlastně ničeho bát nemusím. Můžete se s Pavlou setkat i on-line a nemusíte nikam dojíždět a ještě se u toho pořadně zasmějete🤣 pokud potřebujete poradit a nejste si jisti svou angličtinou neváhejte Pavlu oslovit je tolerantní a se vším vám vždy pomůže🫶🏼

 3. Jana a Terezka Strejckovi 26. 9. 2022 at 8:57

  Největší radost a štěstí a to vše i díky Tobě, Pavla Mašátová🌸🍀.
  Bez Tvých znalostí a pravidelného doučování z anglického jazyka, by to holky nezvládly❤️.
  Tímto příspěvkem, Ti Pájo mockrát děkujeme a vyzývám všechny, kdož máte problémy s angličtinou a nechce se Vám dojíždět, jde to úžasně i on-line a přináší to ovoce.
  Pavla je trpělivým a empatickým člověkem a dokáže pomoci i za krátkou dobu.
  Neváhejte oslovit, pokud potřebujete pomoc😉!
  #maturita2022 #dekujeme #beztebebytoneslo #oakkubelikova

 4. Zuzka Husch 29. 5. 2023 at 13:52

  Páju moc doporučuji, celé roky mě doprovázel strach mluvit anglicky a díky tobě se vše změnilo. Dodala si mi odvahu mluvit anglicky a nebát se říct cokoliv špatně. Maturita z angličtiny byla úspěšná a troufnu si říct, že hlavně díky tobě.
  Děkuji❤️🍀

 5. Lucka Blechova 4. 9. 2023 at 13:40

  A hlavně děkujeme za doucovani, protože já to tam úplně všechno hodně obkecavala a fakt jsem se snažila furt mluvit takzee pošle mě jswm ji i někdy odpovidala z cesty, ale nevadii, Alee fakt dekujem bude tebe by jame byly v haji💗

 6. Štěpánka Kvačková 14. 9. 2023 at 19:08

  Angličtina mi nikdy moc nešla, takže když jsem nastupovala do maturitního ročníku, věděla jsem, že budu potřebovat pomoc. Byla mi doporučena tady Pája a rozhodně nelituji.😊 Doučování online bylo super. Na celou maturitu mě připravila – sloh, didakťák i ústní. Nakonec odmaturováno za 2🤩Hodiny s ní byly krásné a vtipné. U hodně věcí jsme se nasmály. Věděla, že jsem stresař, a tak se mi snažila pomoc i v tomhle směru – ať si hraju s řetízkem, náramkem, nebo ať si na zkoušky beru nějaké své amulety pro štěstí🍀😇 Opravdu mi dodávala odvahy. 😁Díky ní jsem tu maturitu udělala, takže ti Pavli moc děkuju, bez tebe bych to nezvládla.🩷🥰Takže kdo máte také problém s angličtinou, nebojte se Páje ozvat😊

Komentujte