Reference

Níže můžete přidávat hodnocení mých služeb a jak jste s nimi spokojeni.

 

3 Comments

 1. Jaruška 30. 10. 2021 at 19:01

  Ahoj Pajo a všem ,
  Jmenuji se Jarča a rada bych doporučila Paji služby všem . Já jsem důkazem, toho, že to funguje. Než jsem Paju poznala, byla jsem dost psychicky a duševně rozbita z jednoho předchozího vztahu + do toho práce, kde to nebylo úplně ideální. Pája mi přišla do cesty v tu pravou chvíli. Společně jsme spolu začaly pracovat na mé duši a psychice pomoci metody EFT, což znamená “oťukávání bodů” toho z čeho máš strach a co tě brzdí jít dál. Postupně jsem se dostala tam, kde jsem teď. Najednou si víc věřím , naučila jsem se říkat NE , naučila jsem se přijímat taková jaká jsem a i pomoc druhých . Dále dokážu eliminovat lidi ze svého života, díky své intuici, která je silnější víc než dříve, dokážu poznat kdo má jakou energii (pozitivní / negativní )

  Takže všem doporučuji Páju a její služby .

  Pája je anděl , má čistou duši a je velmi chápající, vnímavá, energická, vždy je upřímná, je krásná venku i uvnitř má velmi mnoho předností, které každý hned uvidí .

  V mém životě už má hodně pevné místo, a beru ji jako mé druhé já moji půlku těla . Vždy tu jsme jedna pro druhou a to je pravé přátelství 😇❤️.

 2. Kája Tichá 26. 9. 2022 at 8:54

  Pavlu mi seslal sám bůh. Díky Vám Pavli jsem zvládla maturitu z angličtiny. Jestli můžu někomu poradit, napište této skvělé osobě, protože vás naučí nejvíc. Měla jsem vždy z anglického jazyka strach a Pavla mi ukázala, že se vlastně ničeho bát nemusím. Můžete se s Pavlou setkat i on-line a nemusíte nikam dojíždět a ještě se u toho pořadně zasmějete🤣 pokud potřebujete poradit a nejste si jisti svou angličtinou neváhejte Pavlu oslovit je tolerantní a se vším vám vždy pomůže🫶🏼

 3. Jana a Terezka Strejckovi 26. 9. 2022 at 8:57

  Největší radost a štěstí a to vše i díky Tobě, Pavla Mašátová🌸🍀.
  Bez Tvých znalostí a pravidelného doučování z anglického jazyka, by to holky nezvládly❤️.
  Tímto příspěvkem, Ti Pájo mockrát děkujeme a vyzývám všechny, kdož máte problémy s angličtinou a nechce se Vám dojíždět, jde to úžasně i on-line a přináší to ovoce.
  Pavla je trpělivým a empatickým člověkem a dokáže pomoci i za krátkou dobu.
  Neváhejte oslovit, pokud potřebujete pomoc😉!
  #maturita2022 #dekujeme #beztebebytoneslo #oakkubelikova

Komentujte