Anglický jazyk

Podívejte se na nabídku jazykových kurzů

ANGLICKÝ JAZYK

Byť současná doba nepřeje cestování do zahraničí, pojďme společně oprášit vaše jazykové dovednosti a posunout se na lepší komunikativní úroveň.

Jste věční začátečníci?

Bojíte se říct nahlas větu, protože není gramaticky správně?

Stydíte se mluvit před svými kolegy, máte strach zvedat telefony?

Začínala jsem stejně před 14 lety, říct větu anglicky, bylo peklo, zvednout telefon, nepřicházelo v úvahu a nedej bože letět na služební cestu a říct si tam o něco.

Dnes už to mám za sebou a vím, že anglicky se naučí úplně každý, jen stačí začít a věřit si, že na to mám a že se to naučím.

Pomůžu vám dodat sebevědomí, propojím vás i s mými anglickými kolegy, ať nasajete atmosféru cizích kolegů a věřím, že se brzy sami do zahraničí vydáte.

Mám dlouholeté zkušenosti s mezinárodními klienty, vedla jsem velké týmy cizinců, měla jsem část týmu v Indii a musela jsem s nejvyšším managementem komunikovat anglicky. Naučila jsem se to, šlo to samo a pomohlo mi mluvit, mluvit a zase jen mluvit s ostatními kolegy. Hodně mě povzbudil i můj 18měsíční kontrakt s klientem v Holandsku, kdy jsem minimálně dvakrát do měsíce musela letět sama do jejich kanceláří a byla jsem tam jediná Češka, naučila jsem se hodně i nasloucháním cizích anglických dialektů a rozšířila jsem si slovní zásobu.

Pojďte do toho i vy se mnou. Jsem tu pro vás.