Reiki masáže

reiki masáže

REIKI MASÁŽ

Reiki navozuje stav harmonie, rovnováhy v těle a mysli. Právě v těchto okamžicích přichází rovnovážný, bezstresový stav.

Dokáže léčit příčinu onemocnění. Její pomocí lze harmonizovat a čistit čakry, nebo pomoct třeba při odvykání kouření. Zlozvyky za vás nevyřeší, ale pokud se rozhodnete pro to něco dělat, usnadní vám to. Pomáhá totiž i na naší cestě duchovní a duševního růstu.

Pro koho je vhodná?

  • Reiki lze aplikovat na lidi, zvířata i rostliny. Seznam onemocnění, na něž se dá energie aplikovat, by byl velmi dlouhý.
  • Neznám žádnou kontraindikaci pro její použití.
  • Lidé za mnou většinou chodí, ale mohu léčit i na dálku.

Jak dlouho trvá léčení a jak často bych měl chodit?

Každý jsme jiný a záleží na tom, jak dlouho vaše onemocnění trvá. Pokud se s něčím perete rok, může vaše léčení trvat stejně dlouho. Úleva a změna je však patrná už po jediné terapii.

Aby změny ve vašem životě byly trvalé, je potřeba zapojit se do procesu uzdravování.

Jestliže máte onkologické onemocnění plic a myslíte si, že budete kouřit, a přitom chodit na terapie, tak budete zklamán. Nedělám zázraky, jen pomáhám vašemu tělu zpět k nastolení rovnováhy a na cestě k uzdravení.

Terapie probíhá vleže, přes oblečení – přikládám ruce a nechám energii proudit.

Reiki nenahrazuje lékařskou péči a za žádných okolností neříkám pacientovi, aby ukončil nebo přerušil léčbu. Každý z nás máme jinou cestu a někdy na ní potřebujeme podporu z více stran.

Certifikace
⇒ První stupeň Usui systému přírodní léčby Reiki – absolvováno dne 31.3.2019 v Praze pod vedením mistra Reiki Blanky Heltové
⇒ Druhý stupeň Usui systému přírodní léčby Reiki – absolvováno dne 4.10.2020 v Praze pod vedením mistra Reiki Blanky Heltové